Domů > Zahraniční dovolená > Skvělá dovolená v místě Kafalonia

Skvělá dovolená v místě Kafalonia

16.10.2012 14:36
- - -Díky německých ck opravdu ušetříte. Nabízí totiž levné chartové letenky. Pokud se chystáte na dovolenou nebo na služební cestu do zahraničí, pak jsou pro vás tyto levné letenky správnou volbou. Jedinou nevýhodou je to, že budete odlétat z německého či rakouského letiště. Jsou však pro vás již připraveny i odlety z pražského letiště, což jistě také oceníte.
 
Kefalonia last minute vás jistě zaujme. Tento ostrov, který se nachází v Jónském moři, je šestým největším ostrovem v Řecku. Je zde nejvyšší hora, která se nazývá Zános. Pěstuje se zde vinná réva, fíky či olivy. Můžete si zde však také vychutnat výborné ryby, neboť je na ostrově rozvinut rybolov.
 
Máte zájem o skutečně výhodné zájezdy, ale bohužel jste ještě nenarazili na cestovní kancelář, která by vám takto levné zájezdy nabídla? Pak se zkuste podívat na internetové stránky http://www.airstop.cz, kde naleznete celou řadu levných zájezdů a chartových letenek, díky kterých opravdu ušetříte. Tato cestovní kancelář Airstop navíc nabízí zájezdy jak do evropských, tak do exotických zemí, a tak si každý turista přijde na své.

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
1+3 =
Tipy pro vaši dovolenou
Pokud toužíte po odpočinkové dovolené a azurovém moži, Lesbos last minute má tu pravou nabídku pro vás.

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu