Domů > Česká republika > Skvělá dovolená na Šumavě a ubytování na horách

Skvělá dovolená na Šumavě a ubytování na horách

28.11.2012 08:27
- - -Ubytování na horách je příjemná a praktická záležitost. V zimě máte blízko na sjezdovku, a když jste z celodenního lyžování unaveni, nemusíte nikam daleko jezdit. Bydlíte prakticky za rohem. V létě je zase nějaký hotel nebo chata na horách strategickou výhodou. Skvělým výchozím místem pro objevování okolí a pro horskou turistiku. Zkuste si i vy rezervovat nějaký hotel nebo penzion v některých z českých hor a sami uvidíte, že jde o skvělou věc.


Skvělým místem pro letní dovolenou je Šumava. Máte blízko do Německa pro jednodenní výlet, ale také máte na dosah ruky známý prales. Šumava má i zajímavé a malebné okolí plné hradů, zámků a měst, které stojí za to navštívit. Šumavu byste ale neměli minout ani tehdy, pokud se chystáte na zimní dovolenou. Například lyžovat. Moc se to neví, ale Šumava má nejvíce hor z celé České republiky, které přesahují tisíc metrů nad mořem. Z toho vyplývá, že jde o příhodnou oblast pro lyžování. A ubytování na Šumavě se směle vyrovná známým lyžařským centrům. V zimě i v létě.

Adrenalinovým zážitkem může být ubytování na nějaké vysoké hoře. Uveďme Praděd, nejvyšší horu Hrubého Jeseníku. Třeba budete mít štěstí a podaří se vám získat ubytování v místním vysílači, což bude bezesporu nezapomenutelným. Hlavně kvůli divokým podmínkám. Podívejte se na odkaz http://www.epraded.cz a zjistěte více o tom, co je pro tuto senzaci třeba udělat. Ale také o tom, co vše se dá vidět, zažít a navštívit v okolí této Moravské hory.

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
1+5 =
Tipy pro vaši dovolenou
Pokud toužíte po odpočinkové dovolené a azurovém moži, Lesbos last minute má tu pravou nabídku pro vás.

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu