Domů > Letecké společnosti > Méně známé aerolinky

Méně známé aerolinky

02.07.2013 09:34

Když se chcete vydat letecky kamkoli, měli byste se soustředit i na menší letecké společnosti, které se vyznačují tím, že mohou nabídnout mnohem nižší ceny, než je tomu u velkých leteckých gigantů. Vždyť i Air Transat se dovede cenově výhodně přizpůsobit požadavkům mnohých lidí, kteří se chtějí vydat na svou dovolenou levně a také spolehlivě. I tato druhá charakteristika je nesmírně důležitá.

Z dalších ne příliš známých leteckých přepravců lze jmenovat i Air New Zealand. Letenky tohoto dopravce mohou dosahovat také na vynikající ceny. Problém možná nastane s celkovým počtem letů, který není nijak maximální, nicméně dostat se můžete do mnohých cílových států. Novozélandské aerolinky mohou přinést takoví cenové akce, které některá konkurence nenabízí.

Když bychom měli dát tip na návštěvu konkrétní země, pak by jí mohla být klidně některá z evropských či asijských. Letenky Istanbul a letenky do dalších zemí v této oblasti mohou sloužit jako určitý typ kompromisu a není problém si je koupit a vydat se třeba do tohoto nádherného města plného památek, jež v sobě mísí jednak vliv křesťanské a jednak arabské společnosti. Obě kultury jsou z historického pohledu úchvatné.

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
3+2 =
Tipy pro vaši dovolenou
Pokud toužíte po odpočinkové dovolené a azurovém moži, Lesbos last minute má tu pravou nabídku pro vás.

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu