Domů > Zahraniční dovolená > Last minute dovolená Mallorca

Last minute dovolená Mallorca

18.12.2012 16:27

- - -Pro mnoho lidí je dovolená na Mallorce synonymem pro ideální dovolenou. Tento ostrov pod Pyrenejským poloostrovem spadající pod souostroví s názvem Baleárské si svou pověst pravděpodobně získal vysokou kvalitou nabízených služeb, až třemi sty slunečnými dny v roce. Z celkového počtu 365 (popřípadě 366) dní v jednom kalendářním roce to je v porovnání s Českou republikou celkem výkon, že ano? Možná i proto jsou zde lidé tolik přívětiví, milí a optimističtí. Největší ostrov nejen celých Baleárských ostrovů, ale také Španělska, pod které administrativně spadá, se může také pyšnit jedním z nejnádhernějších hlavních měst.

Směle se můžeme řadit k cestovním kancelářím, jejichž nabídky turistických destinací jsou rozmanité a rozsáhlé. Kromě Mallorky či dalších zajímavých a hlavně žádaných evropských destinací jsou to například Thajsko, Dominikánská republika, či Spojené arabské emiráty. Jistě máte zafixováno, že to jsou lokality, do nichž se průměrně vydělávající člověk jen tak nepodívá. To můžeme jen potvrdit - pokud jste ještě nevyzkoušeli nás a naše last minute zájezdy! Puerto Plata dovolená již tedy díky nám nemusí být tak vzdálenou či nesplnitelnou tužbou.

A kdo vlastně jsme? Nejsme žádní kouzelníci, jen víme, kdy a kde využít naše obchodnické a manažerské schopnosti. Fyzicky nás najdete v Praze, no a díky všemocnému a všudypřítomnému internetu také na webu airstop.cz.

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
1+3 =
Tipy pro vaši dovolenou
Pokud toužíte po odpočinkové dovolené a azurovém moži, Lesbos last minute má tu pravou nabídku pro vás.

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu