Domů > Zahraniční dovolená > Korfu nebo raději Kréta?

Korfu nebo raději Kréta?

26.09.2012 09:34

- - -Přemýšlíte, kam letos vyrazíte na dovolenou? Máme pro vás dva tipy. První z nich je Kréta. Kréta byla ve starověku významným centrem veškeré tehdejší kultury, bohužel kvůli nepříznivým podmínkám nakonec zanikla. I přesto na ostrově najdete celou řadu pozůstatků tohoto období – nejslavnější památkou je Knossos, což je slavný palác, kde sídlil krétský vladař. Skvělé ceny dovolených najdete po zadání slov Kréta last minute

Druhým tipem je Korfu. Korfu je také jedním z řeckých ostrovů, stejně jako Kréta. Ale není stejný jako Kréta. Ostrov Korfu je znám z mnoha řeckých literárních děl (například Homér). Najít zde můžete nádhernou krajinu plnou olivových, pomerančových a cypřišových hájů. Nechybí ani nádherné pláže a blankytné moře. Počasí je zde v létě opravdu hezké. Tipy na další památky najdete, když si vyhledáte slova Korfu dovolená.

Tak už jste se rozhodli? Ať jste si vybrali Krétu nebo Korfu, v obou případech byste si měli vybrat z nabídky některé německé cestovní kanceláře. Německé cestovky jsou oproti těm českým mnohem spolehlivější, mají delší tradici a mnohem příjemnější ceny! Dejte na naše rady a nebudete litovat. Navíc je nabídka německých cestovních kanceláří mnohem širší než u těch tuzemských!

Tipy pro vaši dovolenou
Pokud toužíte po odpočinkové dovolené a azurovém moži, Lesbos last minute má tu pravou nabídku pro vás.

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu