Domů > Zahraniční dovolená > Dovolená Egypt a skvělé zážitky

Dovolená Egypt a skvělé zážitky

29.11.2012 09:20
- - -Podzimní počasí tradičně rozvíjí takzvané podzimní deprese, které se rok od roku objevují u stále většího procenta populace. Toto je způsobeno především nedostatkem slunečního svitu. Za sluníčkem se můžete vydat i v období podzimním či zimním, možnost vás poskytnou především super last minute zájezdy. Ty se vyznačují i několikatisícovou úsporou oproti běžné ceně zájezdu.

Pří výběru destinace záleží jen na vás. Obecně patří mezi vyhledávané například Hurghada last minute. Egyptské město a přístav na pobřeží Rudého moře s celoročně přívětivým podnebím, které umožňuje plnohodnotnou relaxaci i v zimních měsících. Průměrné listopadové či prosincové teploty se pohybují na hranici třiceti stupňů. Velmi populární jsou také výlety k typicky egyptským památkám. Za zmínku jistě stojí vyjížďky do Káhiry nebo Luxoru, zapomenout nesmíme ani na Údolí králů a Údolí královen. Mimo památky lze obdivovat barvami hrající a dech beroucí korálové útesy.

Ke kvalitním a ověřeným cestovním kancelářím, které vám umožní objevovat svět, patří AIRSTOP.CZ s.r.o. Více informací o této společnosti, jednotlivých destinacích i konkrétních hotelích (včetně procentuálního hodnocení) najdete na internetové adrese www.airstop.cz

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
1+5 =
Tipy pro vaši dovolenou
Pokud toužíte po odpočinkové dovolené a azurovém moži, Lesbos last minute má tu pravou nabídku pro vás.

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu